Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Teljesen el vagyok keseredve...

Teljesen el vagyok keseredve a folyamatosan visszatérő fogínyverzes, kellemetlen szajszag miatt, van meg ebbol kiut?

Figyelt kérdés
Jo par eve visszatero inyverzesem van. Eleinre csak fogmosasnal jelentkezett, kezelgette a fogorvosom, bar en nem vettem eleg komolyan. Viszont az utobbi fel evben kb. Mar magatol is verzik, legutobb fekelyes ingyulladassal kezeltek a parodontologian. Kaptam gyulladascsokkentot, plusz az iny alol is kiszedtek a fogkovet. Eloszor a fogorvosom nagyon megijeszett, mondvan szerinte valamilyen sulyos immunbetegsegem van amit az el nem mulo foginyverzes jelez. Neztek nalam teljes verkepet is, rendben volt. Egy honapja voltam a parodontologian most megint teljesen gyulladt az egesz iny, verzik, faj, mar kezd a fulemre es a torkomra is raterjedni. Azt mondtak szokjak le a dohanyzasrol, mondvan ez lehet kivalto ok. Tudom, az egeszseg a legfontosabb de nagyon stresszes eletmodot elek sajnos, lelkileg sem vagyok rendben igy most szamomra ez csak plusz stresszfaktor ha meg a cigit is le kell tennem. Tudom, karos szenvedely de van, hogy mar csak az tartja a lelket bennem, hogy hazamegyek es megiszok egy finom kavet es ragyujtok. Emiatt kerlek ne iteljetek el. Volt valakinek hasonlo tapasztalata? Megoldodott vegul valahogyan? Elore is koszonom a valaszokat? 25/N
2016. szept. 12. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Gengigel gélt próbáltad már? Nagyon jó az ínygyulladásra, naponta háromszor bekened és gyorsan gyógyítja. Drága, de hatásos.

Dohányzás valóban nem jó ilyenkor, rontja az állapotod, legalább csökkentsd a napi cigik számát és egyél sok C vitamint.

2016. szept. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Probium 6 szedése 2-3 hétig. Próbáld ki nekem bevált az évek óta húzódó fogínyvérzésemet megoldotta.
2016. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!