Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Betömött fog miért fájhat?

Betömött fog miért fájhat?

Figyelt kérdés
Holnap megyek vissza a dokihoz, kértem időpontot, mert úgy három hónapja betömte az egyik fogamat, de a napokban iszonyatosan fájt. Mi lehet az oka ennek? Persze, ő majd megmondja, de engem már most nagyon érdekel. Úgy három hónappal ezelőtt fogröntgenen is voltam, a doki azt mondta utána, minden rendben a gyökérrel. Mitől fájhat most?

2016. szept. 13. 13:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és még valami: mellette van a bölcsességfogam, ez számít?
2016. szept. 13. 13:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a bölcsesség fogad fáj, csak úgy érzed, hogy a tömött fogad. De az is lehet, hogy nyomja a tömés valamelyik idegszálat és az ennyire érzékeny. Akkor viszont gyökértömést fognak csinálni. Nekem volt, hogy azért fájt, mert marha magas volt a tömés és mindig ahogy ráharaptam, az belenyomódott az ínybe.
2016. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Érintésre, nyomásra, rágásra, meleg vízre nem fáj, hideg vízre rettenetesen!
2016. szept. 13. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Pl.: lehet fogbélgyulladás, szuvasodás, vagy a fognyakról feljebb húzodott az íny és szabaddá vált a fognyak.
2016. szept. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!