Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Influenzakor megduzzadhat az íny?

Influenzakor megduzzadhat az íny?

Figyelt kérdés

Kicsit meg vagyok fázva és duzzadtnak érzem az ínyem, főleg felül az első fogaknál, amúgy nyitott harapásom is van így most úgy érzem, mintha fél méterrel kilógna a felső fogsorom.

Az ínyre hatással lehet az influenza?


2016. szept. 20. 17:21
 1/3 xWaitx válasza:
Nem hiszem, szerintem valami allergia reakció valami új dologra, a megszokottnál mi volt melletted?
2016. szept. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

semmi új nem volt mostanában

a gyökér kezelt fogam szokott érzékeny lenni esős időben

és pont az első két fogam között van egy régi tömésem, ami egy ideje gyakran vérzik fogmosás után, de emiatt megyek hétfőn orvoshoz


a megfázásra gyanakszom, de nem tudom h ettől vagy mondjuk mert sokat dörzsölöm/fújom az orrom és ez irritálja az ínyem

2016. szept. 20. 17:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt már, hogy megfázáskor az ínyem is fájt, öblögess fertőtlenítő oldattal addig is míg el nem mész fogászatra.
2016. szept. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!