Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Félelem az implantátum beültet...

Félelem az implantátum beültetéstől. Mit tegyek, hogy ne féljek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tavaly novemeberében kihúzták a gyökérkezelt fogamat és megbeszéltük, hogy októberben implantátumot raknak be. A kérdésem azokhoz szól, akik már átestek foghúzáson és implantátum beültetésen. Mennyivel fáj kevésbé az implantátum beültetése, mint a foghúzás. A másik kérdés, hogy mivel több gyökerű fogat húztak. Hogy tudnék túlleni a félelmen, hogy felvágják az ínyem.
2016. szept. 23. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondold végig hogyan fogják csinálni. És a többgyökerűségtől se félj, mert az implantátum tutira egy gyökerű. Beadják az injekciót, és neked csak jó nagyra kell tátani a szádat. Úgysem látod, mit csinál az orvos. Képzeld, akinek szívet cserélnek, az mit gondolhat.
2016. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem volt ilyen, de egy kollégámnak több is volt, és ő azt mondta, hogy fülhallgatót vinni, és zenét kell hallgatni, mert érezni semmit nem érzel, úgy elzsibbadsz, és ha nem is hallasz semmit nem félsz, és az idő is jobban telik.
2016. szept. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

első. Igaz, erre nem is gondoltam, de szívműtét tényleg rosszabb.


kital. Köszönöm ez nagyon jó ötlet. Állandóan rajtam van a fülhallgató és gyakran segít megnyugodni.

2016. szept. 23. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!