Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti nem féltek a fogorvostól?

Ti nem féltek a fogorvostól?

Figyelt kérdés
Valakinek vmi rossz élmény?
2016. szept. 27. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyerekkori rossz élmények miatt félek. Pedig most nagyon kedves, normális orvosom van. Semmi rossz nem ért nála. De régi rossz dolgok miatt, mindig bennem van a félelem.
2016. szept. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én rettegtem a fogorvostól, sok rossz ért engem. De amióta megismertem a világ legjobb fogorvosát, azóta röhögve ülöm végig a kezeléseket. Már nem félek. Még az implantátum beültetésnél is végig röhögtük az egészet..:)
2016. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

En nem felek. Mondjuk lehet azert, mert sosem volt rossz fogam. 18/l

Egyedul ellenorzesre es fogko levetelre jarok.

2016. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem a frászt nem. Amikor én gyerek,fiatal voltam,akkor még nem adtak injekciót tömésnél csak húzáskor,ezért megvártam amíg olyan rosszak lettek a fogaim,hogy ki kellett húzni. Ma már nagyon bánom!
2016. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
91%
Megjártam már fogorvost, tapasztalataim szerint nem könnyű jót találni. Államit semmi szín alatt nem ajánlanám, ott cseszték el jó pár fogamat, kettőt aztán már ki kellett húzni, egyet pedig műteni, mert ciszta lett a gyökéren, és félő volt, hogy elrákosodik. Mindezeket már egy magánfogorvos tette meg, viszont azóta semmi probléma, és imádok hozzájárni. :)
2016. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2. válaszoló, nem adnád meg a dokid nevét? :)
2016. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fantasztikus fogorvosom van, aki feledtetni tudta velem a fogorvosokkal szembeni fóbiámat. Ma már ha fogászatra kell mennem, a legkisebb idegesség, vagy félelem sincs bennem. Vidáman megyek be az épületbe, és vidáman jövök ki onnan. Remélem hamarosan te is megtalálod a megfelelő fogorvost, aki miatt megváltozik a véleményed.
2016. szept. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon voly negatív tapasztalatom, de 14 évesen elkezdtem rettegni a fogorvostól. Nem mentem el fogszabályzásra, fogaim romlani kezdtek. Végül 28! éves koromban szántam rá magam a kezelésekre. Egy vagyont hagytam ott és még mindig nincs vége. Nagyon bánom, hogy ilyen buta voltam, semmi okom nem volt félni, csak magamnak csináltam kárt a félelemmel.
2016. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fogorvostól féltem mindig a legeslegjobban. Féltem, hogy fájni fog amit csinál, hogy nem hat majd az érzéstelenítő stb. A körülöttem élő emberek is mindig mondogatták, hogy úgy fájt nekik a fogorvosi kezelés, hogy majd besz#rtak. (Körzetihez jártak) Nem is jártam fogorvoshoz, aztán egyszer mondta az iskolaorvos, hogy 4-et be kellene tömni. Kérdeztem tőle, hogy nagyon fog-e fájni és mondta, hogy igen, elég kellemetlen lesz. Mondanom se kell ezek után évekig nem mertem fogorvoshoz menni, a 4 fogból szépen lassan 10 fog lett amit be kellett tömni. Nagyon megbántam, hogy nem kezeltettem időben, mert találtam egy nagyon kedves, ügyes maszek orvost, és egyáltalán nem fáj még csak az injekció sem. Sajnos ez a 10 fogtömés 100ezer Ft-ba került.
2016. okt. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!