Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés utáni napokban...

Fogtömés utáni napokban esti/éjszakai fogfájás mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egy hete tömték be két fogam, pár napja észrevettem, hogy estétől éjjelig tompa fájdalmat érzek ott. Reggelre elmúlik és egész nap semmi, de este megint előjön.


Mitől lehet?


2016. szept. 27. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak egyszerű fogtömés volt,akkor sajnos azért van,mert a szuvasodás már elérte a "foggyökereket". Ezen a "sima" tömés nem segít. Vissza kell menni és valószínűleg gyökérkezélést kell csinálni. Remélhetőleg kihúzni még nem kell a fogadat!
2016. szept. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha éjszaka fáj, akkor menj vissza az orvoshoz, lehet gyökérkezelni kell a fogad.
2016. szept. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos én is azt tudom mondani, amit a két első válaszoló. Az semmiképpen nem jó, ha fájdalmat érzel, akár nappal, akár éjszaka. Vissza kell menned, valószínűleg gyökérkezelni kell.
2016. szept. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!