Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van egy lyukas fogam, ami...

Van egy lyukas fogam, ami elég érzékennyé vált. Valakinek tapasztalat? Többi lent.

Figyelt kérdés

Előzmény: Pár éve volt egy lyukas fogam, új helyre költöztem, így új sztk-s fogorvos(a régi iszonyat kedves, lelkiismeretes volt). Erről az orvosról sok rosszat hallottam, amit tapasztaltam is. Folyton fájó lyukas foggal mentem hozzá, amit ő betömött érzéstelenítő nélkül 5 perc alatt, ha fáj menjek vissza 3 nap múlva. Hát vissza is tértem hozzá, mondta, hogy gyökérkezeléssel megpróbálja megmenteni. Azt mondta nem ad érzéstelenítőt mert már elhalt a fogam(ami elég hülyeség hiszen akkor nem fájt volna annyira hogy a sírás kerülgetett). Az első mélyebb fúrásnál a könnyem is kicsordult, akkor kaptam érzéstelenítőt azonnal, de akkora fájdalmat nem éreztem. Ráadásul a végén annyira rosszul tömte be, hogy konkrétan egy rés maradt ott.

Jelenleg szintén van egy lyukas fogam..gyomorgörccsel elmentem hozzá ismét, ahol különösebb odafigyelés nélkül tett bele egy ideiglenes tömést, amit csak "odavágott rá" majd mondta, ha nem fáj jövő héten betömi rendesen. Na most mióta "betömte" igazán nem fáj, picit a hidegre érzékeny és egy picit nyomásra, ami az előző napokhoz képest szinte felüdülés!!! Nem fájt úgy mint amit régebben gyökérkezelni kellett. Inkább tompán, kellemetlenül főleg estére. Most csak annyi, hogy kellemetlen ha a nyelvemmel megnyomom.

Szerintetek ez lehet gyökér ismét? Nagyon remélem nem, mert rettentően félek tőle. Ja meg nem konkrétan csak az érzékeny , hanem a mellette lévők is.



2015. okt. 21. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi a francért mész vissza hozzá, ha ennyire szar orvos? Én tuti nem nyitnám ki neki a szám még ha fegyvert is tartanának a fejemhez.
2015. okt. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!