Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül körülbelül egy...

Mennyibe kerül körülbelül egy teljes alsó fogszabályzó?

Figyelt kérdés

[link]


A képen jelölt két fogat szeretném visszaigazíttatni a sorba azáltal, hogy kivetetném az egyik hátsó fogamat, ami már félig ki van egészítve amúgy is mert letört annó. Nem mellesleg pont mögötte nem tud kinőni a bölcsességfogam és tolja az egész sort. Minden bizonnyal az miatt tolódott ki az elöl lévő fog is. És néha fájdogál is elöl emiatt.


2016. szept. 28. 19:38
 1/5 A kérdező kommentje:

Itt egy másik link ha esetleg nem hozná be a képet. (Nálam most nem működik a kepfeltoltesek.hu)


[link]

2016. szept. 28. 19:40
 2/5 anonim ***** válasza:
20000 Ft körül szokott lenni.
2016. szept. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt babám nem te döntöd el, mit húzzanak ki és honnan :) Ránézésre pont azt a két fogat javasolná kihúzni az orvos, amiket visszaakarsz igazitani :)
2016. szept. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na bakker...
2016. szept. 30. 15:29
 5/5 anonim válasza:
Nyugi :) nekem is kihúzták 2 fogamat hogy rendbe tegyék és most gyönyörű fogsorral büszkélkedhetek. Nem bántam meg. Sőt örülök hogy nem hallgattam másra mikor megpróbáltak lebeszélni.
2016. okt. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!