Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerülne meg csináltat...

Mennyibe kerülne meg csináltatni a fogaim úgy hogy szép mosolyom legyen?

Figyelt kérdés
A fogaim nem valami szépek, mindenféle képen mufogakra gondoltam. Mettől meddig vannak az árak? Mivan ha csak a 4 felsőt es a 4 álsot csinálhatom meg? A fogaim alapból feljebb helyezkednek ezt valahogy lelehet hozni?

2016. okt. 4. 15:15
 1/4 TR75 ***** válasza:

Drága játék mindenképpen, de árakat nem érdemes írni, mert elég tág határok között mozognak. Függ attól, hogy mit csinálnának (nem mindegy, hogy koronát tesznek a fogakra, porcelán héjat, direkt héjat, esetleg húzás és beültetés vagy elég a fogszabályozás).

Fogorvos megnézi és megmondja, mit lehet vele kezdeni.

De 8 fog esetén valószínűleg nem lesz olcsó (de, mint írtam, ez függ a fogorvostól, a fogtechnikustól).

2016. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy Milla alatt meguszhatom?
2016. okt. 4. 17:18
 3/4 TR75 ***** válasza:

Ha nincs beültetés, simán. Koronákkal szerintem olyan 8x40 000 körül a nyolc fog (de ez csak hozzávetőleges ár), direkt héj mondjuk 30%-kal olcsóbb, beültetés esetén a határ a csillagos ég, de minimum 8x100 000 plusz a 8db korona ára. Fogszabályozás nem tudom, mennyi.

Nézz szét a neten. És persze a fogorvos mondja meg, hogy mi a megoldás.

2016. okt. 5. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát mennyibe?
2016. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!