Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felnőtt férfin fogszabályzó?

Felnőtt férfin fogszabályzó?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fiatal felnőtt vagyok. Most jutottam el arra a szintre, hogy ki tudok fizetni magamnak egy fogszabályzót.


Úgy voltam vele, hogy minél kevésbé látszódjon, ezért a drágább fajtát venném. Fogorvos ajánlja nagyon az önligírozó fogszabályzót, ezzel viszont már 640e lenne a két állkapocs (mindenestül).

A kicsit fémes 580e, a teljesen fém 500e.


Tanakodom, hogy ez mégiscsak rengeteg pénz. Megéri ennyi többletet fizetni azért, hogy átlátszó legyen? A másik oldalon meg az van, hogy két évig fogok együtt élni ezekkel, lehet, hogy nem baj, ha nincs terminátor fogam..


Ti hogyan döntenétek?



2016. okt. 6. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a döntés, hogy milyen anatómiai felépítésű vagy. Vannak, akiknek szinte a tejes fogsora látszik beszéd közben és vannak akiknek alig. Ha alig villannak ki a fogaid beszéd közben, akkor semmi extrára nincs szükség. Ellenkező esetben azt kell figyelembe venni, hogy milyen munkát végzel, azaz tárgyalsz-e, foglalkozol-e személyesen ügyfelekkel, ahol egy fogszabályzó látványa talán kevésbé előnyös, vagy pedig csak kis közösségben dolgozol, ahol ez megszokott lesz.
2016. okt. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Merrefele csinálod a fogszabályzód, illetve mennyire vannak rossz állapotban a fogaid?
2016. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én élnék két évig terminátor foggal. Vagyis már két éve azzal élek felnőtt nőként. :)
2016. okt. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is felnőttként akarok újra belevágni.
2016. okt. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Tényleg sok mindentől függ, pláne az igényeidtől is. Viszont ha mégis "terminátor fogaid" lesznek, akkor sem kell megijedni. Semmi hátrányod nem fog belőle származni felnőttként sem :)

Legjobb haverom 24 éves fogorvostanhallgató, és ő is nemrég tetetett fel egy sima egyszerű fémet, pedig ő aztán pláne megengedhette volna magának az átlátszót, de imádja... legalábbis soha egy panasza volt vele esztétikailag. Kitartást, és remélem megtalálod a számodra legjobbat :)

2016. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 29 évesen tetettem fel és most 30 éves fejjel sem bánom(tiszta fém)!A felső beszéd közben nehezen észrevehető az alsó annál inkább! /F
2016. nov. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én harmicöt évesen akarom rávenni magam.. nagy döntés azért
2016. nov. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!