Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzós leszek lenne...

Barbi1015 kérdése:

Fogszabályzós leszek lenne pár kérdésem azokhoz akik szintén fogszabályzósak/voltak vagy ismernek olyat akinek van/volt? Nemmel és korral kérlek! :D

Figyelt kérdés

1.Tényleg minden étkezés után fogat mostál pl. ha suliban ettél egy szendvicset akkor is?

2.Volt olyan mikor úgy érezted, hogy büdös a szád?

3.A fiúknak mi a véleménye a fogszabályzóról van ezzel kapcsolatos élményed (vagy ha fiú vagy neked mi a véleményed a fogszabályzós lányokról)?

4. Lehet csókolózni fogszabályzóval ha igen akkor miben más mint fogszabályzó nélkül?

5.Milyen fogszabályzód volt? (fém, porcelán, gumi brakettes vagy nem ha igen milyen színű, mind kettő fogíven vagy csak az egyiken?)

6.A fehér gumi vagy a porcelán fogszabályzó tényleg besárgul?

7.Egy pl. hamburger megevése után volt, hogy bele ragadt a fogszabályzódba?

8.Mennyi ideig voltál fogszabályzós?

9.Egy sulis napon hányszor mostál fogat?

10.Próbáltál vele rágózni?


Előre köszönöm a válaszod :)



#fiú #lány #csók #fogszabályzó #porcelán #evés #rágózás #fogszabályzós leszek #fiúknak.
2016. okt. 2. 13:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Előző miért épp fogszabályzóssal és hány éves vagy, hogy így gondolod? 😂
2016. okt. 2. 13:43
 2/2 anonim válasza:

1.Nem, csak ezt a restisztitot hordtam magammal, +eves utan rago

2.Alapjaraton az ember igy erzi, de erre is megoldas a rago

3.Nincs kifejezetten, ha mindig tisztan tartod

4.Teljesen ugyanolyan, (ha nem vagy bena)

5.Eloszor felso fogsoron feher 'lathatatlan' fogszabi szines gumikkal, miutan levettek alsofogsoron fem, szines gumikkal

6.Nem, ha ugyelsz a higeniara, es nem eszel curryt minden nap

7.Minden beleragad ami nem folyekony, de az elobb emlitett restisztitoval megoldod seperc alatt

8. 2xfel ev

9.Suli kozben nem, szoval atlagosan -reggel, este, plussz ha mentem valahova -minden nap volt edzesem vagy kulonoram, szoval mondhatni ebed utan (3x)

10.Rendszeresen, bar az elejen feltem, parszor bele is ragadt, olyankor megijedtem, de nem tartott kulonosebben hosszabb ideig leszedni, bar teny, hogy maceras volt

15/l (6.ban es 8.ban volt fogszabalyzom)

2016. okt. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!