Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik, hogy a bölcsességfoga...

Létezik, hogy a bölcsességfogam okozza?

Figyelt kérdés
38 éves vagyok, az egyik bölcsességfogam nem nőtt ki, a másik három is viszonylag későn. Tegnap óta azon az oldalon, ahonnan hiányzik, irgalmatlanul fáj a felső fogsorom. Először azt hittem, a gyökérkezelt (4-es) okozza, korábban sok gondom volt vele, de egy ideje elvileg rendben van. Sokat röntgeneztek az elmúlt 2-3 évben, és senki nem jelezte, hogy azon az oldalon bármi probléma lenne. Aztán ma felfedeztem, hogy nem is az a fogam érzékeny a ráharapásra, kocogtatásra, hanem a legutolsó, de közben meg az egész sor lüktet. Megtapogattam fölötte az ínyem (a 7-es fölött), és az fáj a legjobban. Fogorvoshoz menni a hétvégén nem tudok, annyira nem fáj, hogy ügyeletre menjek, de azért elég kellemetlen. Létezik, hogy bölcsességfogam most próbál kijönni, és ilyen tüneteket okoz?

2016. okt. 8. 00:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen
2016. okt. 8. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!