Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ilyenkor mit lehet, mit...

Ilyenkor mit lehet, mit érdemes tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz állapotban vannak a fogaim, szinte alig van olyan közöttük ami épséges lenne.Nagyon sok problémát okoznak a mindennapokban, volt ami már kiesett, letört, szóval nagyon rossz a helyzet. Szeretném őket megjavíttatni, de van egy mentális problémám, pánikbeteg vagyok ami nálam folyamatos ájulással jár. Mire beülök a fogászati székbe elájulok a szorongásaim miatt. Így nem tudják megcsinálni. Hallottam, hogy vannak olyan, hogy altatásos fogászat, direkt ilyen emberek számára, akiknek nagyobb beavatkozást igényel a fogászati problémák rendbe hozása, esetleg ha sok fogat kell egyszerre megcsinálni, vagy ha az illető mentális beteg stb. A baj az, hogy utána néztem és iszonyatosan drága, nekem erre nincs pénzem. Feltételezem, ezt nem állja a TB sem. Mit tudok tenni, ha az SZTK-ban nem tudnak így kezelni, altatásos fogászatra pedig nincs lehetőségem? Van bármi más mód esetleg? Vagy ami olcsóbb?
2016. okt. 10. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:
direkt altatásos és esztétikai fogászatot kellene keresned. erősen fizetős természetesen. Csak az altatás része 2014-es árakon: 1 óra - 50.000,- Huf, 30 perc 25.000,- Huf és talán van akcióban: 20 perc 18.000,- Huf. Az biztos, hogy 1 óra altatásban nem fog neked megcsinálni 3-4 fogat sem, sőt egyhez általában több alkalom is kell. pl 2x40 perc stb. az állam csak a fog megtartó kezeléseket támogatja és pl a fogpótlást már egyik generációnak (0-200 éves korig) sem.
2016. okt. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!