Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lányok. Titeket zavarna ha...

Lányok. Titeket zavarna ha valami probléma lenne a fogatokkal, gátolna a pasizásba, randizásba?

Figyelt kérdés

2016. okt. 12. 23:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem a pasizas, randizas miatt, de zavarna. Vannak fogorvosok tb tamogatottan is. Ne legyunk mar igenytelenek. Plane, ha fajdalmas is. Minek szenvedjek, amikor par perc alatt megoldja egy doki? Nagyon igenytelennek tartom, ha valaki elhanyagolja a fogait. Nem is ertem. Latszik is, csunya is, a szuvas fog miatt kegyetlen szajszagod van, a fogkovet ket perc alatt lekapjak es meg sem erzed ingyen, semmibe sem tart egy nap ketszer megmosni, neha fogselymezni.

Ha apolt, es csak kellene egy fogszabalyzo, de nem nagyon durvan, akkor az nem gaz. Arrol nem tehet. Meg azt megertem, ha arra nincs penz, nekem se lenne.

2016. okt. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!