Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tehetnék a hidegre érzéken...

Mit tehetnék a hidegre érzékeny fogakkal?

Figyelt kérdés

2 hónap alatt 5 fogam lett betömve (lusta voltam fogat mosni kiskorom óta, tudom ,trehány vagyok) és az első óta nagyon érzékeny a hidegre már az egész szám, az első tömés a bal első 1-es volt, és még egy pohár hideg csapvíz is olyan mintha beleharapnál egy jégkrémbe, azóta tömve lett a jobb felső 1-es, 3-as és 7-es és a bal alsó 7-es szóval jól el vannak osztva, most ott tartok hogy egy olyan szendvicset se tudok megenni amiben a hűtőből kiszedett paradicsom van mert még attól is fáj, inni gond nélkül csak vagy meleget vagy szívószállal tudok, utóbbit nehéz kicitelezni ha megyek valahova, pl munkában.

A fogorvos azt mondta pár hétig tart de ugye nekem folyton új tömésem lett szóval nem múlik, az meg ugye kicsit húzós ha még 1-2 hónapig nem ehetek semmi szobahőmérséklet alattit.


2016. okt. 20. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak.erre fogkrémek. Google.
2016. okt. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zakar György válasza:
Mindenképpen fordulj fogorvoshoz segítségért. Számos fogkrém hasznos tud lenni, azonban egy hozzáértő orvos ér a legtöbbet minden internetes tanácsnál.
2016. okt. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem pár nap alatt elmulasztotta ez a fogkrém az érzékenységet, de volt egy fogam amit fognyaknál betömtek és lakkot kentek rá, csak így múlt el az érzékenység.

2016. okt. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!