Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátnőm mellébe van egy...

Barátnőm mellébe van egy csomó, ami nyomás érzékeny, mi lehet a baja? Mit tesznek mit tehetnek vele?

Figyelt kérdés
Mèg orvosnál se volt de màr kitalàlta magànak, hogy vagy kiműtik ès lesz egy lyuk ott vagy kivàgjàk ès az egyik mellètől elbucduzik. Èn apszolut hūlye vagyok ehez. MONDJANAK VALAMIT HA TUDNAK NAGYON FÈLTEM.

2015. júl. 27. 19:34
 1/6 A kérdező kommentje:
mell , műtèt, ràk, segísèg, csomó
2015. júl. 27. 19:36
 2/6 anonim ***** válasza:
"vagy kiműtik ès lesz egy lyuk ott vagy kivàgjàk ès az egyik mellètől elbucduzik" - ??? A sebész nem mészáros. Tizedmilliméteres pontossággal dolgoznak, nem csak úgy nyiszálnak...
2015. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A nyomásra fájó csomók semmiképpen sem rákosak, mert a rák NEM fáj! csak a legvégső stádiumban.

Mennyi idős? 19-20 éves koráig szinte természetes hogy ilyen tej-nyirok csomók alakulnak, eltünnek. Nagyon függ a ciklusától is.

2015. júl. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"tej-nyirok csomók"


Jajaj...

A "tejcsomóról" még nem hallottam..

a nyirokcsomók meg nem a mellben vannak.. amellett az immunrendszer részét képezik.


Tejmirigyek. Na azok vannak a mellben. KIsebb csomókat valóban okozhatnak fiataloknál, melyek a ciklussal változnak. De van más is, ami csomószerű és sebész kell, hogy lássa, illetve eldöntse, melyik típus.


Nincs miért félni, de talán jobb, ha megmutatod. Megnézik ultrahanggal, ha kell. Jobb a békesség.

2015. júl. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tejmirigy lesz az ami picit begyulladt, nyugi, magától el fog múlni. Minden fejlődésben lévő lánynak lesz ilyen átmenetileg.

Ha fáj akkor ez valóban jót jelent itt és most, mert az biztos hogy nem rosszindulatú.

2015. júl. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen. nekem is van ilyen problémám, de nem tudom, h mit kezdjek vele. Az jelentheti, h nő a mellem? Eddig mindenki azt mondta...
2015. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!