Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire számít csúnyának a...

Mennyire számít csúnyának a fogam?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy amikor voltam sima fogorvosnál, akkor ő azt mondta, hogy nem csúnyák a fogaim, max az első kettőre fog kelleni fogszabályzó.

Még nem voltam fogszabályzó fogorvosnál, tudom, hogy az ő véleményét kell kikérnem. Csupán érdekel hogy külső szemlélőként mennyire csúnyák a fogaim.


[link]


2016. okt. 21. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csúnyák :)
2016. okt. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vészes, bár ha anyagilag megengedheted magadnak a fogszabályzót akkor a helyedben én belevágnék :)
2016. okt. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tökéletes, fölösleges szabályozni. És nem csak anyagilag megterhelő egy fogszabályzó, van vele sok egyéb gond is.
2016. okt. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem direkt szépen, szabályosan állnak, mintha már túl is lennél a fogszabályozáson. De azért mutasd meg szakértőnek is, én nem értek hozzá.
2016. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Én rakatnék. Gondolom, ha szélesen mosolyogsz, teljesen kilátszik az ínyed felül, mint a lovaknak. Szerintem az csúnya. :(
2016. okt. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A fogszabályozás a fogakra hat, nem az ínyre, nem?
2016. okt. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én tegnap kaptam fogszabit, nincs ezzel semmi gond nemfáj meg semmi :D
2016. okt. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem szép! :)
2016. okt. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem csúnya, mert az mást jelentene ebben az esetben, de azt hiszem, értem, mi bajod lehet vele: arányaiban kissé nagyok a felső középső metszőfogaid és eléggé elöl vannak. Nem tudom, ezzel mit lehetne kezdeni fogszabályozással (de amúgy nem is értek ehhez, csak nem látom, milyen jelentős változást lehetne ilyen milliméteres mozgásokkal elérni), ez van, ilyen az arcberendezésed, fogadd el szerintem, ettől még az összkép lehet korrekt.
2016. okt. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
csodás!!:)
2016. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!