Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni csúnyának mondott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni csúnyának mondott fiúk akkor fogják csak elismerni hogy a külső nem számít mig egy csinos nővel össze nem jönnek?

Figyelt kérdés
Én is sírtam hogy nem akarnak a nők mert olyan csúnya vagyok amíg meg nem szeretett egy csinos lány
2016. jan. 30. 23:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
engem sose fog szeretni:(
2016. jan. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
nem fognak tetszeni szép lányoknak
2016. jan. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor sem. Mert akkor kitalaljak hogy biztos csak a penzuk kell nekik. Vagy a 20-40cm-es peniszuk.
2016. jan. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
De hát... számít a külső... Nyilván nem úgy, hogy csak 180 centi feletti kigyúrt menő csávók jöhetnek szóba, de attól még számít. A csinos barátnődnek is számít, csak gondolom, neki így tetszel. Senki sem jön össze puszta jóbaráti szeretetből és könyörületből valakivel, akivel szexel is, mert az "kedves", de egyébként testileg taszítja.
2016. jan. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 opened paradise ***** válasza:
Valamelyik akkor se.
2016. jan. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%

Én csúnya sem vagyok,de akkor sem jött össze soha semmi.Egy randi sem,hiába próbáltam én bármit....

Nyilván lehet cáfolni,az életben ha a két szememmel fogom látni és tapasztalni,akkor majd lehet mást fogok gondolni.

De eddig kizárólag ezek történtek velem,visszautasítottak,kinevettek,megaláztak és még csak megismerni sem akart egy nő sem...

Szóval ennyi.

Amúgy pedig az hogy ki szerint csinos egy nő,az szubjektív teljesen.

Viszont az,hogy ki helyes férfiak közül,az baromira nem.Azt az határozza meg,hogy milyennek születtél...

Nekem tetszett már meg többször olyan nő,aki más férfiak szerint csúnya volt...

Viszont én felém egyszer sem mutatta vagy mondta ki nő,hogy jól nézek ki vagy bármi hasonló,pedig adok magamra,az öltözködésemre is,és átlagos kinézet megvan bőven.

Mégsem jön össze semmi az égvilágon.Randiról,meg csókról sem álmodozom,mert nekem már ezek is kb. csak álmok... :/ a többiről már nem beszélek.

24/F

2016. jan. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
A külső számít a lányoknak, ez tény, hiszen aki külsőre nem üti meg a mércét, le van ejtve. A kérdés nem ez, hanem az, hogy emiatt a hozzám hasonló alacsony és ocsmány férfiak sosem tudhatják meg, milyen nővel lenni (nem csak szexuális értelemben, hiszen aki úgy néz ki, mint én, annak még randi sem jöhet össze soha). Én ráadásul bármilyen nővel beérném, régóta tudom, hogy nem engedhetem meg magamnak, hogy elvárásaim legyenek, de még így sem randizna velem soha egy lány sem.
2016. jan. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nyáron engem is megszeretett egy csinos lány, de aztán 1 hónap múlva elkezdett hisztizni az előző kapcsolatai miatt, aztán dobott.
2016. jan. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Clark Kent.. ***** válasza:
63%

Szánalma emberek akikről szól a kérdésed, nem kell velük foglalkozni.


Te értelmes ember voltál, hiszen ha nem így lett volna, akkor nem kellettél volna egy nőnek sem, pláne egy csinos nőnek nem.


Az itt sírdogáló emberek azonban egyrészt rendkívül egoisták, másrészt hihetetlenül lusták, harmadrészt meg vannak keseredve. Ezekkel a bohócokkal azonban nem kell foglalkozni, nem lehet értük tenni semmit sem.


örülj neki, hogy te talpra tudtál állni.

2016. jan. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%
Kamu a kérdés. Vagy nagyon friss a kapcsolat, és hamarosan el fog hagyni, mert a külsőd miatt nem tud beléd szeretni. Bocs, de ez az igazság.
2016. jan. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!