Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzós tapasztalatok?

Fogszabályzós tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hallottam egy s màst ròla . Van aki azt mondja nem èri meg mert miutàn leveszik visszacsùsztak a fogai. Van aki azt mondja azèrt nem jó mert tönkreteszi a fogzomàncot. Van aki azt mondta nagyon-nagyon megèrte . Szerintetek hogy van?

2016. nov. 2. 05:20
 1/4 anonim válasza:

Az egyik legjobb dolog volt az életemben. Gyönyörű fogsort csinál:) Ma már hátulra beragasztanak egy fém huzalt az alsó és a felső első 6 fog mögé, hogy ne csússzon vissza a fogsorod később sem... nem is lehet érezni:) Nem lesz baja a zománcnak sem, ezek már nagyon korszerű technikával készülnek...

Szerintem nagyon megéri:)

2016. nov. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyàltalàn nem tetszik a fogsorom. Szeretnèk fogszabàlyzót. Ès szerintem e vèlemèny utàn meg is csinàltatom.
2016. nov. 2. 16:50
 3/4 anonim válasza:
Szia! Nekem kb 3 honapja tettek fel a fogszit, elotte minden oldalt elolvastam ezzel kapcsolatban...Ha nem vagy megelegedve a fogsoroddal, akkor mindenkeppen vagj bele! Mar egy honap utan latvanyos a valtozas, es ez mindig onbizalmat fog adni! Nekem Damon tipusu fogszim van, ezzel egyaltalan nem fajnak a fogaim meg aktivalas utan sem.Hallottam en is rem hireket, de ne hallgass ezekre!Amire nagyon oda kell figyelni az az, hogy kemeny dolgokba ne harapj, es nagyon figyelj oda a szajhigieniadra(ajanlott minden etkezes utan fogat mosni)! 1-2 het alatt ki lehet tapasztalni mindent, szerintem nem nagy dolog ahhoz kepest, hogy milyen gyonyoru lesz a fogsorod :)
2016. nov. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En 3 évig hordtam a fogszabályzót. Nagyon szép lett a fogam, 1 év elteltével viszont kissé visszacsúsztak, pedig hordtam az éjszakai fogszabályzót..

Mivel volt lehetőségem ismét felrakattam a fogszabit, 1 év után le is vették, majd a fogaim hátsó részére kaptam egy drótot, ami a helyén tartja a fogakat. Ezt még mindig hordom 1 év 8 hónappal a levétel után!

2016. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!