Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét tapasztala...

Bölcsességfog műtét tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mind a 4 bölcsességfogamat ki kell műttetni fogszabályzás miatt. Tapasztalatokat szeretnék a műtétről, egyszerre kivehetik-e, érdemes-e altatásban végeztetni. Kb mennyibe kerül?

16/l



2016. aug. 28. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos Kérdező, túl sok biztatót nem fogsz hallani sajnos. Nekem csak 1 ilyen műtétem volt, de bőven elég volt egy életre!!! Egyrészt drága (huszonezer forint ha magándokinál csináltatok), másrészt majd összekuláztam magam amíg kiszedték. Egyszerre SEMMIKÉPP ne vetesd ki, és mindenképp javaslom hogy altatásban szedesd ki őket. Az érzéstelenítő kalap szart sem ért, és legalább úgy 30 órán keresztül tartott a kisműtét, szóval soha többet...
2016. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem első foghúzásom volt. Az érzéstelenítő ugyan hatott,de szörnyű volt az a 15-20 perc,amíg kivette a doki. Hozzáteszem nagyon kedves volt az orvos,es az asszisztens is,ez azert kicsit segített. Magánorvos volt. (15.000.-)

Ami viszont utána jött,amikor ment ki az érzéstelenítő hatása...senkinek nem kívánom. Borzalmasan fájt. Jegeltem+fájdalomcsillapító. Nagy nehezen este meg tudtam enni 2 banánt pépesítve.

Fontos,hogy kérj antibiotikumot a műtét utánra,nehogy fertőzés legyen a vége.

Egyszerre én se javasolnám!

2016. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!