Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Aki műtéti úton altatásban...

Aki műtéti úton altatásban kiszedette mind a négy bölcsességfogát egyszerre, tudna esetleg orvost ajánlani, akitől pozitív élménnyel távozott a műtét után?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos mind a négy bölcsességfogam oldalra nő, ki sem bújtak, de nyomják a teljes fogsoromat mindkét oldalról és emiatt komolyabb komplikációt is okozhatnak, ha ott maradnak. Nyáron utaznék két hónapra külföldre és nagyon nem jönne jól, ha ott durranna be valamelyik, úgyhogy még a télen szeretnék túlesni az egészen. Érdekelne, hogy aki már átesett ilyenen, kit ajánlana és nagyjából mennyibe került, mennyivel a műtét előtt kellett időpontot egyeztetni stb. Privátban is írhattok, ha nem szeretnétek nyilvánosan megosztani. :) Kérem, csak olyanok írjanak, akiknek tényleg van tapasztalatuk a "négy bölcsességfog eltávolítása egyszerre" dologban! Előre is köszönöm a hasznos válaszokat! :)

2016. nov. 7. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak kettesével szedték ki, de ezt az orvost bárkinek ajánlani merem. Dr. Túri József. Bp-en, a Kolosy téren van a rendelője. Kb 5 éve volt a műtét, akkor 30ezer Ft volt darabja.
2016. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jobb kettesével kiszedetni

Próbáld meg a Mária utcai Szájsebészetet

2016. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy egyesével szedesd ki
2016. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Nem tudom aktuális-e még a dolog, de én átestem az általad említett "4 bölcsességfog eltávolítása egyszerre" dolgon :) BAZ-megyében élek, de Budapesten a Mária utcai szájsebészeti klinikán tavaly nyáron kiszedettem egyszerre mind a 4-et és nem bántam meg :) Mindez altatásban történt a rehabilitációs osztályon Dr. Szmirnova Ilona doktornőnél :) Fiatal, de kedves és rendkívül ügyes. A sebek hamar és gyorsan begyógyultak, semmilyen panaszom nem volt vele! TB alapon ingyenes volt, de nyilván adtam egy kis pénzt, hisz tudjuk hogy megy ez :) Én évekig halogattam a dolgot és rengeteg fájdalmat okozott, mert nem volt neki elegendő hely, szóval tudom min mész keresztül! Javaslom, hogy ne halogasd, sok sikert kívánok hozzá :)
2016. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!