Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mióta felraktak két koronámat...

Mióta felraktak két koronámat múlt héten, büdös a szám. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Olyan jellegzetes szag leginkább, nem is annyira büdös. Ápolom rendesen a számat, nem tudom miért van. Nagyon remélem, hogy ez nem fog állandósulni, mert beleőrülök akkor.
2016. nov. 13. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem az ápolással van a gond. A koronáknál még jobban figyelni kell a tisztításra, mert a koronák fognyak felőli részén begyűlhet a kaja és ennek szaga van. Mosd ott intenzívebben, fogselymezd esetleg ilyen fogközi kefével is tisztíthatod. Próbálgasd, hogy neked melyik a megfelelő.
2016. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szájvízzel is öblögess.
2016. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem zár tökéletesen a korona. Vegyél fog íny zuhanyt, és azzal tudod csak tisztítani.
2016. nov. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Használok szájvizet.

Fogmosás után kb. egy órával visszatér a szag. Nagyon rossz, biztos mások is érzik rajtam.

Egy ismerősömnek teljesem mű fogai vannak, neki is ilyen jellegzetes szájszaga van. Nagyon remélem, hogy nekem gényleg nem marad ilyen. Ez borzasztó, legszívesebben nem mennék emberek közé.

2016. nov. 13. 22:58
 5/10 A kérdező kommentje:

Azóta egyszer leesett a korona, azt is napokig mostam és rohadt büdös volt. Meg szerintem kezdett tönkremenni alatta a fog.

Ideiglenesen volt felragasztva, csak elfelejtettek szólni miatta. Azt mondta nincs semmi gond és felragasztotta véglegesen. Most megint olyan rohadt szagú a korona és a fogíny is. Hiába tisztítom fogselyemmel.

Az lehet, hogy az ínybe belemegy az étel?

Amióta fent van ez a korona nincs is normális lehelletem.

Anyukámnak 20 éve vannak fent koronái, fogselymet soha nem használt, mégsincs ilyen gondja. Most mindig étkezés utn fogselymezek, de suliban nem tudok azonnal rohanni.

Már teljesen elvagyok keseredve. Átkozom a pilkanatot, mikor megcsináltam. Addig soha nem volt büdös a szám.

2017. febr. 17. 16:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen az lehet, hogy bemegy az étel a fog a korona és az íny közé. Sajnálom hogy igy jártál.
2017. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mit tudnék csinálni? Már 20-szor visszamentem a fogorvoshoz, de hiába.

Újat meg nincs kehetőségem csinálni.

Én annyiszor megbántam, hogy belevágtam ebbe... :(

Teljesen elveszi az életkedvem, nem tudom mi lesz így velem.

2017. febr. 17. 18:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Fog- íny zuhany lesz a megoldás számodra.Egy kis szájvizet öntesz a zuhanytartályba, és azzal jó erős sugárral kitisztítod az ínyed a korona találkozásánál.
2017. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még írjál ki 50 ilyen kérdést... Menj maszek orvoshoz!!!!!!!!!!!
2017. febr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia,


Én tudok ajánlani Budapesten a XI. kerületben egy magánklinikát nagyon kedvesek/ profi a fogorvos és az asszintesei is, viszonylag könnyen be lehet hozzájutni.


Írj ha még aktuális a problémád, privátban, de remélem minden helyre jött a szádban.

///: esetleg a stressztől nem lehet, hogy a gyomrodból jön a szag, vagy Reflux?

2017. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!