Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Menjek el újra a fogorvoshoz?

Menjek el újra a fogorvoshoz?

Figyelt kérdés

Még a nyáron betömték egy fogamat, amin nagyon nagy lyuk volt.

Kb. 1 hónapig semmi gond nem volt, de utána jött a hirtelen fellépő huzamosabb ideig tartó tompa fájdalom, és hiperérzékennyé vált a fogam. Elég volt a szimpla levegő is, hogy belenyilaljon.

Elmentem újra, és azt mondta a fogorvos, hogy szimplán érzékeny, mert a töméssel semmi gond.

Sensodynet használok azóta, de semmi változás.

Érzékenység ugyanúgy megvan, és ami a legrosszabb néha-néha előjön egy a hosszabb ideig tartó tompa fájdalom.

Ezelőtt 1 hónappal volt ez, hogy elkezdett tompán nyilalni, és 3 nap kellett mire elmúlt.

Ma hajnalban arra kelltem sajnos.. hogy újra itt a tompa fájdalom..aludni se tudok..

Most mit kéne csinálni? Nem


2016. nov. 17. 05:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el újra, de szerintem másik fogorvoshoz, ha nyár óta fáj, akkor ott gond van, még az is lehet, hogy gyökérkezelni kell.
2016. nov. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Most megint nem fáj.. nem tudom már mi van vele..

Azt is észrevettem, hogy amikor feszültebb vagyok, akkor az idegesség miatt is előjön ez a tompa fájdalom.

Ha véletlen előjönne, holnap elmegyek újra a fogorvoshoz, ha nem csinál semmit, akkor magán fogdoki lesz a vége..

2016. nov. 17. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!