Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tud még tenni a fogorvos...

Mit tud még tenni a fogorvos kétszer gyökér kezelt fogammal, ha nem fáj, de lehet be van gyulladva?

Figyelt kérdés

1 éve elmentem lyukas foggal, amit betömött a doki, majd tömés után óriási fájdalmaim voltak, hétvégén ügyeleten kötöttem ki, ahol kiszedték a tömést és gyökér kezelték.

Később vissza kellett mennem fogorvoshoz, aki ismét gyökér kezelte, majd végleges tömést tett rá. Azt mondta, hogy ha újra fájni fog sajnos húzni kell.

Eltelt 1 év fájni egyáltalán nem fájt azóta, hanem pár napja fogam mellett hólyag lett, ami kissé érzékeny, de nem fáj csak ha nyelvemmel piszkálom vagy kaja hozzá ér. Nem vörös, teljesen bőrszínű, genny nem folyik belőle. Fogalmam sincs gyulladás e ez.

Pénteken megyek fogorvoshoz. Izgulok hátha még sem kell kihúzni.


2016. nov. 22. 12:25
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy belülről a szájpadlásomnál van a dudor.
2016. nov. 22. 12:40
 2/2 Tsorba Kelemen válasza:
Annyit biztosan megtehetsz, hogy elmész egy másik fogorvoshoz is, hogy neki mi a véleménye róla.
2016. nov. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!