Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogfehérítés akkor is...

A fogfehérítés akkor is fehérebbé teszi a fogat, ha az alapszíne eleve sárgás?

Figyelt kérdés

Nekem egész kicsi koromtól kezdve sárga volt a fogam, mindig csúfoltak miatta de akárhány fogorvosnál jártam, azt mondta, hogy teljesen egészségesek a fogaim, csak sajnos ilyen az alapszínük. Én nagyon utálom már ezt, lassan húsz éves leszek és nem volt párkapcsolatom (még csak randim sem) és a legjobb barátaim is azzal heccelnek, hogy legelőször a sárga fogam tűnt fel nekik.

Van olyan fogfehérítési módszer, ami az én esetemben is segíthet? Ha igen, milyen? Mennyire károsítaná a fogamat?



2016. nov. 23. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
33%

Nincs ilyen modszer.


Ill. kiszedeted a fogaidat es hofeher protezist rakatsz be...


Randid nem a fogaid miatt nem voltak.

2016. nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is kiskoromtól fogva sárgásak a fogaim. Amikor az első kettőre koronát kellett csináltatni, kértem egy fogfehérítést hogy nehogy már a koronáim is olyan sárgák legyenek. Meggyőztek, hogy elég hülyén nézne ki hófehér koronával a két első fog, ha mellette a többi sárga, szóval sajnos a koronáim is ilyen sárgásak, de kiharcoltam, hogy 1-2 árnyalattal fehérebbek legyenek, mint amit ők akartak. A fogfehérítés igenis hatott valamennyit, de nem lettek hófehérek a fogaim. Viszont én egy kíméletes módszert választottam, otthoni síneset, drasztikusba nem mentem volna bele, féltettem a fogzománcom. Szerintem azóta már rég visszasárgult, fél évnél tovább nem igen volt hatása a fehérítésnek. De rajtam már a koronák is sokat segítettek, mert nagyon csálék voltak az első fogaim. Párkapcsolatom nekem sem volt sokáig, és biztos hogy köze volt a fogaimhoz, mert minden közeledő fiút elmartam magam mellől és nevetni se szerettem. Leszoktam a nevetésről ilyen fogakkal. Most már hogy szebb a fogsorom a koronák miatt, bátrabban nevetek, meg igazság szerint 38 évesen egyre kevésbé érdekel. Férjhez mentem (még csálé fogakkal jöttünk össze) és van egy álomszép kislányom. De tinédzserként nagyon sokat bánkódtam a fogaim miatt. Biztos hogy volt olyan fiú, akit ez ijesztett el.
2016. nov. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!