Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 15 éves lány vagyok, és már...

15 éves lány vagyok, és már nagyon zavarnak a fogaim. Meg lehet ezt oldani?

Figyelt kérdés

Mivel 15 vagyok Elvileg már nem lehet kivehető fogszabim... Viszont sajnos nem állunk úgy anyagilag, hogy ki tudjunk fizetni egy kisebb vagyont az állandóra :/

Ilyenkor meg lehet kérni a fogdokit,hogy kivehetőt adjon, amit ugyanúgy hordanék mint az állandód? Tehát mindig rajtam lenne.

Amúgy Fehérvári vagyok :)



2016. nov. 23. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem,lehetséges.
2016. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kivehetőssel csak nagyon kicsi hibákat korrigálnak vagy állandó után adják. Az nem arra van, hogy álkandóan használd.

Amúgy SZTK-ban kb. 18 ezer fogsoronként és barátnőmnek gyönyörű fogai lettek, szóval nem hiszem, hogy rosszabb lenne. Azt hiszem kb. egy évet kell várni, hogy behívjanak, arra összejön a pénz.

2016. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az kibírhatatlan lenne, ha mindig hordanád a kivehetőt. Nem tudsz beszélni, enni, még nyelni se nagyon. Ráadásul nagyon nem jó semmire, egyik barátnőmnek is volt, minden éjszaka hordta, de alig használt. Ha nagyon zavar, azért próbáljátok meg az állandót. 20000ft az felső meg az alsó is :/
2016. nov. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!