Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Azt mondta a fogorvosom hogy...

Azt mondta a fogorvosom hogy a fogaimat lehet éjszakai fogszabályzóval korrigálni, de én nem szeretnék éjszakaik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azt mondta a fogorvosom hogy a fogaimat lehet éjszakai fogszabival korrigálni, de én felszerelt fogszabit szeretnék. A szüleim nyílván örültek neki, mert olcsóbb meg minden. Én viszont NAGYON nem szereték kivehetőt kapni. Ezt a szüleim nem értik meg.Mit csinálhak??

2016. nov. 23. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy a kivehető lassan vezet eredményre és nem is lesz olyan szép a fogad. Továbbá úgyis elfelejtenéd betenni és kényelmetlen is. Ezek mind igazak. Én is a nappalit javaslom! Ha a doki azt mondta neked, hogy éjdzakaival is helyrejösz, akkor max 1 éved lenne az állandóval!:)
2016. nov. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!