Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen időközönként kell...

Milyen időközönként kell fogszabályzóval dokihoz járni?

Figyelt kérdés
Fogszabályzóban gondolkodom mert nagyon zavar hogy olyan kuszák a fogaim. Viszont külföldön dolgozom és itt kint bele se merek gondolni mennyi lehet, szívesebben kezdeném el otthon. De mivel friss a gondolat, előbb ezt szeretném tudni, hogy milyen időközönként kell a fogszabályzóorvoshoz (már ha ez a neve) járni. Mert ha csak ilyen 3 havonta még bele is férne.
2016. szept. 20. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Bizonyos kezelés pl. Damon nem igényel gyakori dokihoz járást, de ott is azért min. 2 hónaponként menni kell dokihoz. A 3 hónap szerintem egy kezelésnél sem megoldható. Plusz a Damon az alapból drága, ha olcsóbb eljárást választasz, akkor bizony havonta menni kell. Plusz az egyéb dolgok miatt is néha menni kell, pl. ha leesik egy brakett, kicsúszik az ív stb.

Érdemes inkább a közelben megcsináltatni.

2016. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Havonta.
2016. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem augusztus 14-én tették fel, holnapután megyek legelőször húzatni.:) Szóval a legelső kb 1 hónap, de azt mondta a fogorvos, hogy ezután elég lesz 2-3 havonta.
2016. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Nekem augusztus 4-én tették fel,egyszer voltam azóta egy hónapra a feltétel után,cserélte az ivet vastagabbra ami még egyszer sem csúzsott ki de az első naponta kétszer!Következő jelenésem 40 napra az előző cserére!Hová valósi vagy?

2016. szept. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!