Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nyugtatóval fogorvoshoz?

Nyugtatóval fogorvoshoz?

Figyelt kérdés

Sajnos a körzetim egy szadista barom. Korábban egy lukas foggal mentem de az egèsz nyaram ott töltöttem mert vègig fúrta gyök kezelte az összes fogam.

Azok amikhez hozzányúlt sorra törtek kettè estek ki stb. Visszamenni ehhez a nőhöz meg fèltem februárban sokak ajánlására új dokihoz mentem. Sokkal jobb elègedett voltam vele de hiába mert már az ajtóban sírok szó szerint. Nem a fájdalom hanem a hangok ilyesztenek el.

Nos a rágófogaim mind ki kell húzni sajnos vagyis ami maradt belőlük de ha rágondolok is remegek meg hallom a fejemben a recsegèst. Szóval lehetne nyugtatókkal dokihoz menni?


2016. nov. 24. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. nov. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet (csak szólj hogy tudják hogy mit vettél be!), nekem gyökérkezelésnél (problémás fog) kérte a dokim hogy vegyek be, mert rég voltam már, ideges voltam nagyon, a nyálelszívótól is erősen öklendeztem pszichés alapon, 1órás volt a tisztítás, így teljesen nyugodt voltam végig, második alkalommal még vettem be, de a 3.kezelésnél már nem kellett, mert elmúlt az idegességem, azóta se volt gondom! :)
2016. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!