Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mandulakőt hogy szüntethetném...

Mandulakőt hogy szüntethetném meg véglegesen?

Figyelt kérdés
Már évek óta van, de már nagyon unom. Állandóan kellemetlen szagú a szám. Orvosnál többször voltam, nem csinált semmit, csak mondta, hogy öblögessek, de mivel? mert eddig nem vált még be semmi.
2016. nov. 30. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit sem tudsz tenni. Az jelzi, hogy működik az immunrendszered, mandulád. Ha nincs mandula, nincs kő sem, de ok nélkül nem hiszem, hogy kivennék. Én ki szoktam piszkálni, bár nekem nincs sok, csak akkor, ha épp beteg vagyok. De a szám sem büdös. Nem lehet, hogy rossz fogad van, vagy esetleg refluxod, és attól büdös?
2016. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy,fiú vagy lány?Mutass képet a torkodról.Vagy vetesd ki a manduláid,vagy öblögess ahogy a doki mondta.A torkod milyen,nincs idült garatgyulladásod és a manduláid nagyok,lyukacsosak?Ha a nyelveden hátul lepedék van,kapard le és szagold meg.Ha kellemetlen szagú,attól is lehet rossz szájszag.

Nekem is volt madulakövem,hetenként szedtem ki a torkomból.Hónapokig öblögettem kamillával,amikor csak tudtam és egy éve megzünt a mandulakő,azóta nincs.Próbáld ki,hátha nálad is beválik!

2016. dec. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!