Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fontos megtartani a...

Mennyire fontos megtartani a bölcsességfogat?

Figyelt kérdés

Bal felső szétrohadt, mire kinőtt, fogorvos félig beletörte.

Bal-Jobb alsó kint vannak, de mindig ránő az íny, úgy kell róla lekapargatni, ottmarad az a lógó izé utána, az meg újra ránő a fog felületre, ha "levágom" akkor pár hét múlva újra.. Jobb felsőről már nincs tudomásom, lehet nincs kint.


Pénteken lesz panoráma röntgen, a beletörtet kifogják vágni, a másik kettővel mi legyen? Gondolom az íny mindig csinálni fogja a cirkuszt, tavasz óta van ez, eddig bírtam, már unom. El múlik, vagy inkább vetessem ki. Jobbról a fogorvos vágott már le az ínyemből, de ugyanúgy benőtte a fogam.



2016. dec. 4. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 80 éves vagy, akkor nem érdemes a többivel foglalkozni.
2016. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem fontos, egyeseknek nem is nő már (nekem pl. csak 3 van).

Sok ember életét megkeserítik azok a fogak szóval lehet jobban jársz ha kiveteted..

Anyumnak is egész életében ment a cirkusz a b.fogaival, amíg ki nem vetette végre.

2016. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hogy legalább valami bölcsesség legyen benned.
2016. dec. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Általában több bajt okoz mint hasznot.

Egy barátnőmmel mi is beszéltük, hogy kikéne vetetni őket mert mosni sem tudjuk rendesen mivel nem férünk hozzá.

2016. dec. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

21/F

Én is azon agyalok. 3 éve, vizsgaidőszakokba 2-2 hónapra megindult mindig. Reggel kellett lecsípni az ínyemből, meg lekaparni a fog tetejéről, meg oldaláról, de olyan mintha az arcom nőne már belül közvetlen a foghoz, nincs semmi hely.. Elvileg egyszerre 2őt ki is tudnak venni ha ugyanazon az oldalt van. Ha 18 évig elvoltam nélkülük, szerintem eztán se eszek olyan nehéz ételt, hogy ne bírnék el vele.. Akkor motiválom a sebészt majd, hogy tüntesse el. Remélem februárra vége lesz már ennek.

2016. dec. 5. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!