Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 14 éves vagyok, és még csak 4...

14 éves vagyok, és még csak 4 tejfogam esett ki! Ez normális/egészséges?

Figyelt kérdés
Nem tudom az számíthat-e,de 2-3 naponta mosok fogat!
2016. dec. 4. 11:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%

:))))))))))))))))

Szerintetek mekkora az esélye, hogy megvannak még a tejfogai, ha csak 3 naponta mossa őket? Mert szerintem nulla.

Ez a kérdés vagy egy orbitális nagy kamu, vagy a kérdező pusztán nem emlékszik arra, hogy mikor jöttek ki a végleges fogai. Mert őszintén szólva én se emlékszem, pedig az enyémek tuti megvannak.

2016. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

minden rossz szándék nélkül egy kérdés 2-3 napi fogmosás melett mennyire romlanak??

Nagyanyámék nem ismerték még a fogmosást, úri kisasszonyok fogporoztak, a gyógynövényeket ismerték a petrezselymet mint szájszag elleni módszert meg a pálinkát fogfájásra.

Voltak ott is asszonyok akik szoptattak 4 gyereket mégse romlott a foguk ...genetika. Van manapság akinek napi2 3 fogmosás melett is romlanak. Nem mindeggy mit eszel na meg genetika.

2016. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Hát ez jó nagy kamu:D

Ha csak 2-3 naponta mosnál fogat,akkor már egy darab tejfogad se lenne:D

Örülök,hogy ennyi szabadidőd van;)

Legközelebb egy kicsit hihetőbb dolgot kamuzzál be;)

2016. dec. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
14 éves vagy, szóval a sulival biztosan jártok fogorvoshoz évente legalább egyszer! És ez már több éve nem normális! Szóval ha most nem is voltál, mert valamiért aznap nem voltál suliban, máskor lenned kellett! Nagy kamu :D
2016. dec. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!