Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Irtózatosan fájok ( fog ),...

Irtózatosan fájok ( fog ), tudna tanácsot adni segíteni? Nagyon kérem valaki.

Figyelt kérdés
Leírom a történetet, nagyon reménykedem benne hogy valaki meghallja a segélykérésemet. Egy éve már érzek nyomást az orrom alatt mikor kifújtam mondtam is a fogorvosnak de mondta hogy szerinte az csak ott érzékeny. Most november elején eléggé elkezdett fájni a legelső fogam felül. Megállapította hogy az a fogam meghalt és a foggyökereknél lévő trutyi nyomhat. Fúrt ugye egy lyukat lemondta hogy ezen keresztül távozik majd aminek ki le tisztulnia. Egyszer megpróbálta lezrni de másnap már dokihoz kellett menni vele hogy leszedje amivel lezárta. Közben december 1én ki kellett jöjjek dolgozni külföldre. Próbáltam rá vigyázni de sajnos most péntek reggel valami nagyon eltömítette. Irtózatosan fáj már, erős gyógyszer mellett. Feldagadt az orrom alatt és a fél arcom. Minden nagyon fáj. Mi történik most valójában? Nagy a baj? Nagy a térképezőjén de eznem bírhatatlan.. cska holnap azaz hétfőn reggel tudom csak felhívni a fogorvost. Nem bírom. Kérem valaki segítsen hogyan tudnám ezt jóbbá tenni. Valaki hasonló tapasztalat?
2016. dec. 11. 23:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a fülorr gégészetre mennék be és átmosatnám azt a lyukat ha magától nem tisztul. Valószínű valami fertőzés/gyulladásod van ami gennyet termel, amíg azt nem szüntetik meg nem lesz jobb a helyzet.
2016. dec. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!