Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó menyibe kerül?

Fogszabályzó menyibe kerül?

Figyelt kérdés
Sziasztok.21 éves làny vagyok,egyetemre készülok fogorvosi karra. Nincs testvérem.Az lenne a kérdésem hogy nincs valami kedvezmény fogàszati téren akinek van tapasztalata? Szeretnék fogszabàlyzot mert a fogalyim teljesen torlódva vannak ,két fogorvos is mondta hogy feltétlenül szükséges. A problémam hogy nekem nincs pénzem rà és a szüleimet ha eddig nem izgatta a dolog innen arra meg ugysem fogja mert ahànyszor szóba kerult a dolog anyukàm csak gunyolodott. Menyibe kerül es nincs valami tàmogatàs(erdélyi vagyok)?

#Fogszabàlyzó.
2016. dec. 12. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Magyarországon olyan 150-200 ezer.
2016. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magyarországon csak akkor támogatja a tb ha ez funkcionális gondot okoz. Ha "csak" esztétikai a probléma nem támogatják. Mindenestől kb 500 e Ft a teljes kezelés. A rögzített fogszabályzó fogívenként 140-220 e között mozog plusz ugye ívcsere, állítási ktg. De ha a fogorvosi karra készülsz szerintem ott ha jó emberekkel barátkozol jól helyezkedsz anyagárban megcsinálják neked.
2016. dec. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, de ez sajnos nem esztetikai dologrol van szo. Köszönöm a vàlaszt.
2016. dec. 13. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!