Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért félnek az emberek...

Miért félnek az emberek ennyire a fogorvostól?

Figyelt kérdés
Sok ilyen kérdést olvasni, hogy nem mernek elmenni és inkább bevállalják a több 100 ezer Ft-os altatásos kezelést. Több olyan ismerősöm is van, aki retteg a fogorvostól, olyan is, aki soha nem is járt még nála. Szerintetek miért félnek ennyire a fogorvostól az emberek?

2016. dec. 14. 13:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azért irtózóm tőlük mert gyerekkoromban csak és kizárólag rossz tapasztalatom volt velük. (iskola fogorvos)
2016. dec. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Mert felnek a fajdalomtol.
2016. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De nem is fáj.
2016. dec. 14. 13:49
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Akkor te meg nem voltal fogorvosnal :)
2016. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Miért félnek az emberek a magasba?

Miért félnek az emberek a kutyáktól?

Miért félnek az emberek a betonkeverőtől?

Miért félnek az emberek az autóktól?

Miért félnek az emberek a bányába?


Azért, mert emberek vagyunk.

2016. dec. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De voltam... Csak meg kell találni a megfelelőt.
2016. dec. 14. 13:54
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Én is a fájdalomtól félek.

Az OK, h ha ad injekciót, nem fog már fájni, de nekem az injekció is nagyon fáj. :(

Múltkor íny alatti fogkövet szedettem le, 6 db picike adag injekciót adott be körbe, azt hittem, elsírom magam. :/

2016. dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Én azért félek, lesz-e elég pénzem őt kifizetni.
2016. dec. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nekem egyetlenegyszer fájt az injekció, amikor felülre szúrta be a szám fölé. Igazából azt se nevezném fájdalmasnak, csak kellemetlen volt, mert olyan érzés volt, mintha az orromba menne fel a tű.
2016. dec. 14. 14:09
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

Az injekció akkor tud fájni ha szorong mellette az ember. Ha kikapcsolja az ember az agyát, és fókuszál a dolgokra akkor nagyságrendekkel elviselhetőbb.

Nekem egyetlen rossz élményem szintén iskola általi fogtömés volt, aminél a fúrást éreztem az is a hanyagul beadott injekció következménye volt(akkor szinte hasogatott a fájdalom ahogy a fúró hozzáért)


Ma már saját orvost kerestem, aki figyel is arra amit csinál, és nem felületes, Ő mondta hogy addig rossz élmények lesznek az emberben, míg nem ül be egy jó orvoshoz, mert azután átértékeli majd a fogorvoslást.

25F

2016. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!