Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért akarja a fogorvos...

Miért akarja a fogorvos minden áron kihúzni a fogam? (Több lent)

Figyelt kérdés

[link]


Szóval bal oldalt lent és bal oldalt fent mindegyik fogam megvan ami a nagykönyvben meg van írva


Viszont jobb oldalt lent és jobb oldalt fent van egy-egy tejfogam ami nem esett ki (el vannak törve és az idők allatt belenőtt az ínyem is) és a fogorvos ki akarja húzni őket (elég rondák) de nem fájnak

Szóval lehet hogy azert ( pont az első kisörlő meg a második kisőrlő helyén vannak) akarja kihúzni?

De ha kihúzza akkor nő oda fog? Mert ha akart volna akkor kilökte volna ezeket nem?

14/l

(Bocsi ha kusza lett)



2016. dec. 27. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rá kell segíteni a folyamatra, és azért, hogy kinőhessen a végleges fogad, ki kell őket húzni. Ha töröttek és az íny is rájuk nőtt, akkor amúgy is több lesz velük a bajod, mint nem.
2016. dec. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azok a tejfogak nem valók oda. De ha nem bízol a dokiban, menj el egy másikhoz is, és ha ugyanazt mondja, akkor már elhiheted.
2016. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nos, azt nem tudom, hogy miért akarja kihúzni. De én tizennégy éves vagyok, és van egy tejfogam. A fogorvosom elküldött röntgenre, mivel már rég ki kellett volna esnie, és ki is akart, de valamiért nem tud. A röntgen után azt mondta, hogy nekem nincs 5-ös fogam, ezért nem is húzza ki. Majd kiesik magától, nem szabad mozgatnom stb. Magyarán, nekem a helyén sosem lesz normális fog. Lehet, hogy náad is hasonló a probléma...
2016. dec. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkienek! :)
2016. dec. 28. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!