Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 4 bölcsességfog eltávolítása...

4 bölcsességfog eltávolítása egyszerre, altatásban lehetséges?

Figyelt kérdés
Talán ez lenne a legegyszerűbb mód szamomra. Akinek volt már ilyen műtét, kb. milyen áron csinálták? (gondolom ez csak magánrendelőben létezik)

2017. jan. 2. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk mind a négy gyereknek így csinálták, nem volt problémásabb, mint ha egyenként sezdték volna ki.


Árat nem tudok mondani, mert nem most volt.

2017. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Nekem tegnap vették ki altatásban mindet egyszerre a Honvéd Kórházban. :) Előző nap kellett befeküdni, éjféltől nem lehetett enni/inni, másnap reggel műtöttek, egy óra alatt készen is volt. Utána mikor magamhoz tértem bevittek egy ún. ébredőszobába, majd onnan a betegszobába, ahol adtak jégzselét az arcomra, hogy ne dagadjon be, és mivel se aludni nem akartam már és nem is émelyegtem egyáltalán, délután már haza is engedtek. Közvetlenül műtét után fájt egy kicsit, utána nem, kaptam fájdalomcsillapítót (Xilox) itthonra, de nem is kell bevennem, nem fáj egyáltalán. Kicsit bedagadt, de ennyi. Ez foganként 40e volt, szóval nem olcsó, viszont egy életre letudtam ezt a problémát, úgyhogy ajánlom bárkinek. :)

2017. ápr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!