Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha az éjjeli fogszabályzót...

Ha az éjjeli fogszabályzót leveszem kb. fél nap alatt visszaáll a fogam. Ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mivel az első kettő fogam közül az egyik eléggé kiállt az alsók meg görbék voltak fogszabályzóm lett. 3 évig hordtam, a fogorvos azt mondta hogy ez már nagyon sok idő, már a biztosító is kidobott, hiszen wlmúltam 18. Majd jött az éjjeli. Hordjam olyan fél évig, majd utánna nem kell. Ennek lassan már több mint 2 éve. Mai napig muszaj hordanom, mert ha nem tszem be 1-2 napig akkor az a fogam amelyik régen kiállt, visszaáll. Most mi tévő légyek? Egész életembe hordhatom az éjjeli fogszabályzót ha nem akarok hogy kiálljon az a 1 fogam? Ha valakinek volt hasonló problémja hogy oldotta meg? Előre is köszönöm ha valaki tud aegíteni.



2017. jan. 2. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Hát szerintem nem éjszakai kéne, az nem ér valami sokat, hanem állandó. -nekem nagyon rendbe tette a fogaim, csak iszonyat kiállt a két felső középen, kb. másfél év volt.


Egy osztálytársamnak is éjszakai van, de kb mint halottnak a csók...

2017. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, mint írtam 3 évig volt állandó, és már lassan 2 éve éjjeli. És még így sem rögzültek?
2017. jan. 2. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is majdnem 3 évig volt fogszabályzóm. ha egy napig nem hordom az éjszakait sajnos meglátszik máris. Egy éve van éjszakai és szerintem nekem előbb-utóbb vissza fog állni, mert nekem is kiállt, torlódott két fogam. Nekem nem is tetszik amilyen lett egyébként sem :(
2017. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem pár hónapja lett levéve az állandó, most átlátszó kivehető "burok" fogszabályzót hordok amit csak evéskor és fogmosáskor kell kivenni. Nem kényelmetlen. 40k volt. Ha fél vagy egy napig elfelejtem betenni akkor amikor újra beteszem érzem ahogy húzza helyre a metszőfogamat.
2017. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!