Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elkéne menjek fogdokihoz de...

Elkéne menjek fogdokihoz de félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves leszek februárban. Nagyon elkéne menjek fogorvoshoz mert rosszak a fogaim, és azt akarom hogy szépek legyenek. Viszont kiskoromban volt egy orvos akitől nagyon féltem meg fájt is amit csinál ls azóta félek minden fogorvostól,már akkor elkap a pánikroham ha a rendelőben vagyok. Egyszerűen remegek és nagyon félek. A körzeti orvos persze ezt lesz..arja... fizetős dokihoz meg nincs pénzünk elmenni. Nyáron tudnék ugy hogy gyűjtenénk és altatásban az összeset megcsináltatnánk, de félek hogy addig esetleg lesz valami bajom. Nem tudom mit tegyek, segítseteek
2017. jan. 4. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
ha az injekciótól nem félsz, akkor már a fogorvostól sem kell mert nem fog fájni semmi olyan szintű fájdalomcsillapítót adnak már. ha esetleg úgy van kérd hogy kicsit többet is adhatnak bár nem tudom ilyet lehet e. nem fog fájni biztosíthatlak
2017. jan. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el, lehet most jó tapasztalatod lesz a fogorvosnál, ha mégsem, akkor nem mész oda többet, és még mindig ráérsz nyárig gyűjteni és felkeresni egy magán fogorvost. Ha jó az orvos, felesleges az altatás, egy injekció és nem érzel semmit a kezelésekből. Ha majd gyakran jársz a fogászatra, akkor a félelm is elmúlik.
2017. jan. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2017. jan. 5. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!