Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az aftával házilag mit lehet...

Az aftával házilag mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Borzasztóan fáj.
2008. okt. 8. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Patikában recept nélkül lehet venni Glikolsept oldatot, azzal kell ecsetelni. Csíp, de fertőtlenít, sebösszehúzó hatása van. Gyorsan el fog tőle múlni. Vagy cseppentsd rá közvetlenül a aftára vagy fülpiszkálóra cseppentsd és úgy ecseteld be (attól függ, hol van). Vigyázz, mert a sárga színét lehetetlen ruhából kimosni.
2008. okt. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A párom sóval szokta kifertőtleníteni, de az nagyon fáj.

Én a dm-ben vettem GINGISOL-t, ami gyógynövény alapú, és kb 600 forintba kerül. Ezt mindenféle szájfertőtlenítésre lehet használni, nekem az innyem szokott feldagadni, és ezt teszem rá.

2008. okt. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem gyorsabban elmúlik amikor sokszor mosok fogat. A fogkrém a titka...
2008. okt. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Rózsamézzel vagy propolisszal is lehet kenegetni...egyik sem csip és nagyon hatásos!!!
2008. okt. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2008. okt. 8. 16:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeknek gyakran van, olyankor Tantum verdét fujatok a szájukbam ráirányítva az aftára. Nekem is volt már, ez elmulasztotta. Nem csíp nagyon, kellemes ízű.
2008. okt. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A fogorvos Vagothylt rak rá, ezt, ha sikerül szerezned patikából, akkor nyugodtan használhatod. Direkt fekélyek kezelésére van, lehámlasztja a nyálkahártya felső rétegét, de az nem fáj, viszont az aftát kicsinálja két nap alatt.
2008. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Neomagnol fertőtlenítő tablettát kell feloldani egy pohár vízben, és azzal beecsetelni, vagy öblögetni. Jobb ecsetelni, mert lenyelni nem szabad.
2008. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia. Sok ötletet kaptál. Légyszi írd ki, hogy melyiket próbáltad ki, és hogy használt-e. Mindnyájunk okulására jó lenne. Köszi. (A Tantum verdét javasló vagyok.)
2008. okt. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
egyelőre a sok fogmosás dolgot tesztelem,mert sok pénzt költök gyógyszerre így is,és ha ez beválik,akkor nem adok ki pénzt gyógyszerre!
2008. okt. 9. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!