Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fölöslegesen van fent a...

Fölöslegesen van fent a fogszabályzó? Teljesen el vagyok keseredve!

Figyelt kérdés

Fölül 1, alul pedig fél éve van fent az állandó (fém) fogszabályzóm. Úgy érzem az egész hiába. Ugyanúgy állnak azóta a fogaim, a változás nagyon minimális. Felül épphogy észre lehet venni valamit, ha nagyon hosszasan nézzük, alul pedig teljesen ugyanúgy áll minden fogam, ugyanolyan rosszul. Az egész egy nagy összevisszaság! Semmit nem segít ez az adag drót! Csak szenvedek tőle, mert épphogy megszokom, akkor csinálnak vele valamit, vagy ívcsere, vagy anyámkínja és fáj hetekig...épphogy megszokom és vissza kell menni. Aztán több hónapig csak ránéznek és nem csinálnak semmit. Szörnyű! Persze körülöttem mindenkinek veszik le, és különben is már 2-3 hónap után volt eredménye. Nekem meg semmi, egy év után sem...feladom! Miért én vagyok olyan szerencsétlen, hogy semmit nem változnak ennyi idő után sem? Majd talán leveszik 6 év múlva, hogy reménytelen eset vagyok, sajnálják!

Elegem van! :(

14/L



2017. jan. 9. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Menj máshoz. Lehet, hogy valamit nem csinalnak jol..nem tudom. Egy év utan kellene, hogy látszódjon a változás!
2017. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2015 augusztusában rakták fel a felsőt és decemberre már látványosan visszaállt. Az alsóra a breketteket 2016 augusztusában rakták fel (mert belső ívem már 2015 óta van) és pont múltkor nézegettem a gipszmintám, de semmi változás. Szóval nem vagy ezzel egyedül...
2017. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem annó havonta húztak a fogszabályzón. Fájt is rendesen, de használt. Keress másik dokit!
2017. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A másik fogorvosos megoldás azért nem játszik, mert abba a szüleimnek is bele kéne egyezniük, de szerintük még nem volt sikertelenül végét érő fogszabályzás...:/
2017. jan. 9. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!