Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezt a fogat mindenképp ki...

Ezt a fogat mindenképp ki kell húzatni?

Figyelt kérdés
Hidas fogpótlásom lesz, vagyis lenne, de az egyik fogamat tömni kell, viszont többször is fájt már, és mikor szívogatom akkor sárga(gondolom genny) cucc jön ki belőle és ha oldalról megnyomogatom az ínyem akkor kis dudorszerűség van ott és fáj is kicsit, ha ezt megnyomom, gondolom valami gennyzacskó vagy hasonló dolog lehet ott, de én ezt nem mertem elmondani a fogorvosnak mert féltem, hogy kihúzza. Ha kifúrja és betömi akkor elmúlik, vagy mindenképpen ki kell húzatnom?
2017. jan. 10. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha betömi,akkor a genny ott marad,egyre nőni fog a ciszta és olyan csodálatos dolgokat fog okozni,mint az állkapocs csont lebontása->csontritkulás,ízületi fájdalom,fáradtság,fejfájás,szívritmuskavar.Majd előbb vagy utóbb úgyis el fog halni a fog,ami elég fájdalmas lesz és a végén eltörik,szétreped,tehát a hidat is cseszheted.

Te tudod,hogy neked erre van-e időd.

2017. jan. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyökérkezeléssel lehet megoldható, de feltétlen szólj az orvosnak, mert ha feltették a hidat, akkor már nemigen lehet kikezelni, kevés fogorvos csinál gyökérkezelést koronán keresztül.
2017. jan. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!