Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nektek mikor kezdtek el nőni...

Nektek mikor kezdtek el nőni a bölcsességfogaitok? Nyomhatja az előre a fogaimat? Mi lesz a vége, hány évig nő ki? 21l

Figyelt kérdés

Alul már mindkét oldalt egy éve nőnek, néha fájnak is. Szerintem jobb oldalt ki fog férni, de bal oldalt nem, mert nem igazán lesz neki hely. Az utóbbi időben nagyon fájnak az első fogaim, szerintem nyomja össze őket. 5-6 éve csináltak röntgent, akkor azt mondták, hogy rendben lesznek. Az előtte lévő fogaim is elég rosszak, tömöttek, szóval, ha nem muszáj nem húzatnám ki.

Az elkeserítő, hogy évekig nő és fáj időközönként.


2017. jan. 11. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
40 eves vagyok es meg egy sem nott ki, remelem mar nem is fog.
2017. jan. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyomhatja. Nekem lent egyik oldalt kihúzták egy fogamat, a másik oldalt egy ki se nőtt. Ahol kihúzták, már szinte nyoma sincs a résnek, mert annyira előre tolta az utána lévő fogaimat a bölcsesség fog, pedig még ki se nőtt rendesen. Fent útban van még az a plusz 1-1 fog, ott fogalmam sincs, hogy fog elférni a bölcsesség is. Lehet érdemes lenne csináltatnod egy új röntgent, hátha változott valami, vagy észrevesznek valamit, amit pár éve még nem.
2017. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!