Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Torokgyulladás és szájüregi...

Torokgyulladás és szájüregi gyulladás kezelése?

Figyelt kérdés
Voltam vele Orvosnál, de nem adott rá semmi antibiotikumot se semmit. A gond hogy a fájdalomtól már harapni, rágni, s nyelni sem tudok a szájpadlásom is gyulladt főleg a felső fogsorom mögött, a torkomon még az erek is látszanak ott piroslanak, mit lehetne kezdeni vele? van rá vény nélküli gyógyszer?

2017. jan. 18. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Tantum verde.
2017. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vettem 20 dbot- semmit sem segített!
2017. jan. 18. 15:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Homeopátiás szerek.


HOMEOGENE 9 Fertőzéses eredetű gégehurut, illetve torokgyulladás miatt kialakult torokfájás kezelésére kitűnő a kilenc összetevőből álló szer, mely hurutoldó, fájdalom- és gyulladáscsökkentő hatást fejt ki, és serkenti a gyógyulást.


Adagolás: Szokásos adagja naponta 6-7 alkalommal 1 tabletta, nyelv alá téve vagy elszopogatva. A tünetek enyhülésekor az alkalmazás gyakorisága csökkenthető. Ha a tünetek a kezelés ellenére 3 napon túl fennállnak, és javulás nem következik be, forduljon orvosához.

2017. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a bajom. Mézzel próbálkozom, de csak 5 percig használ valamit. Még attól is enyhül, ha nagyon sokat iszol, mindig kortyolgass egy kicsit.

Jobb ötletem sajnos nincs. Etek a szopogató tavletták nálam sem érnek semmit.

2017. jan. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Anyám vett nekem ilyen Sárkány tűz nevezetű dolgot. Remélem a neve mindent elárul a hatásáról, "oregánó" van benne meg csak gyógynövények ilyen spriccelős dologban és a tüzes csili ehhez képest mézes puszedli. Iszom vedelek mondjuk nagy ivó vagyok mármint víz ivó, de hétfőig el kéne múlnia. Többet nem mulaszthatok már, mert jön az év végi állami kérdéssor.
2017. jan. 18. 19:36
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves 4.-es sajnálom akkor átéled a helyzetemet. A szájpadlásod is gyulladt? ha tükör előtt egy kis tükörrel benézed a fogaid mögé mint a fogorvosok ott is gyulladt? mert nekem sajna ott is az....
2017. jan. 18. 19:41
 7/9 anonim válasza:
Végül elmúlt magától hamarosan? Jelenleg en is ezzel szenvedek borzalmasan, raadasul én szedek a mandulagyulladásra antibiot de semmit nem javult a szám egyelőre :(
2017. jún. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg hála isten, azóta csak egy rossz emlék, én szerintem fogyassz sok folyadékot, de ne üdítőt ,hanem ásványvizet szénsavast-menteset, a régi gyerek orvosom is mindig ezt mondta.
2017. jún. 3. 13:30
 9/9 anonim válasza:
Köszi! Már bármit kipróbálok csak múljon ez a szörnyű fájdalom :D
2017. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!