Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogak, fogzománc képes valamil...

Fogak, fogzománc képes valamilyen mértékben regenerálódni vagy ez csak a fogkrémreklámokban van?

Figyelt kérdés
Most akarok egy kisebb vagyont rákölteni fogszabályozásra de régebben nemigazán kíméltem a fogaim. Volt mikor forrót-hideget ettem egymás után felváltva, sokszor popcornt. Van már jónéhány tömésem és a fogínyem is eléggé fel volt húzódva mindig is. Szóval lehet hogy tele van a fogam repedésekkel és előbb utóbb úgyis szét fog menni vagy ez hülyeség és a fogorvosok látnák ha olyan állapotban lennének?
2017. jan. 20. 05:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Én annyit elhiszek, hogy laboratóriumi körülmények között, kémcsőbe tett fogdarabon mértek valamit, amiből még akár erre is lehet következtetni (és ezt animált videón be is lehet mutatni, mint elképzelt történést), de hogy vérerek és környező élő szövet hiányában ilyen biológiai történés végbemenjen, na azt már nem.
2017. jan. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!