Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mekkorára fog dagadni az...

Mekkorára fog dagadni az arcom bölcsességfog műtét után?

Figyelt kérdés
Ha szombaton csinálják hétfőn mehetek dolgozni? Vagy vállalhatatlan lesz a képem?

2017. jan. 23. 09:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Minimálisan lesz dagadt. Szal nem vészesen. mehetsz dolgozni is. viszont nehezet nem szabad emelgetni akkor még.
2017. jan. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Irodában melózom. Csak olvastam rémtörténeteket, hogy kétszeresére is feldagadhat.
2017. jan. 23. 09:34
 3/15 anonim ***** válasza:
Emberfüggő is ez azért, de nem, általában nem vészes. Nyilván látszani fog egy kis pukli az arcodon 2-3 napig, de nem lesz vészes. Pl ha a szádat vagyis oldalt a fogaidnál levegővel felfújod most ugye kidagad. Nah ha maxon kidagasztod annak legrosszabb esetben is csak a fele pukli lesz. :D
2017. jan. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerre kettőt is kiműtöttek, még sem dagadt fel az arcom.
2017. jan. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A doki azt mondta, hogy számítsak rá, hogy dagadt lesz. Egyszerre csak egyet csinál, mert azt mondta, ha kettőt csinálna nem tudnék enni.
2017. jan. 23. 10:16
 6/15 anonim ***** válasza:
Kb 1 cm re fog kidagadni.
2017. jan. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Metionin ***** válasza:

Ha simán feltárásos műtét, akkor vállalható lesz hétfőn. Be fog dagadni de azért nem annyira mintha töppedtiker szarkómád lenne.


Nekem 2 éve a csontból szedtek ki 2-t, na azzal tényleg a kétszeresére dagadt a fejem, ráadásul szájzárat kaptam. 10 nap után ment le a duzzanat, de még utána is látszódtak a kék-sárga foltok az arcomon és szétrepedt a szám széle is, mert 2 órán át volt kifeszítve. Ezzel szemben tesóm íny alól feltárással kiszedett bölcsességfogai (2 egyszerre) után egy hét múlva már semmi nem látszódott.

2017. jan. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen lesz. Annyit mondott, hogy felvágja az ínyt, fúróval levágja a fog tetejét a többi részét pedig kihúzza. Kb. egy órás műtétre számít.
2017. jan. 23. 13:43
 9/15 A kérdező kommentje:
Bár ő azt mondta, hogy 3-4 napot jó lenne, ha otthon maradnék.
2017. jan. 23. 13:50
 10/15 Metionin ***** válasza:
Akkor az feltárásos, mert a fog teljesen az íny alatt van. 3-4 nap alatt már vállalható lesz, jegeld.
2017. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!