Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyokerkezeles utan sokaig...

Robcsi14 kérdése:

Gyokerkezeles utan sokaig nyitva volt a fogam, tomes nem sokaig tatott es kiesett lehet belole problemam?

Figyelt kérdés
Gyokerkezelesen voltam, kifurtak a fog kozepet, majd kb. 2 het utan betomtek azt, kb 1 honapig tartott az elso tomes majd utana 1 honapot sem a masodik tomes azota nem voltam fogorvosnal es verzett a fogam, bevolt gyulladva ezert nem foglalkoztak vele, evek utan a fog kozepet benote a foghus vagy fogbel es megkemenyedett de neha neha verzik, folyamatosan anponta tobszor tisztitom, lehet belole problemam vagy forduljak orvoshoz ahol egy fog mutetel eltavolitjak a fog kozepen levo hust magy a megmaradt fogat ? Kerem segitsenek, felek a fogorvosoktol (egyszer majdnem meghaltam, a normalisnal tobb zsibbasztot adott az orvosom es utana lement 2 emeletnyit UJSAGERT en meg eszme;etemet vesztettem es leallt a szivem mert 3 napig enm aludtam elotte es eros volt a zsobbaszto azota nem voltam fogorvosnal kerem ertsek meg, nem fogom megmondani a orvos nevet sem mar voltak emberek es probaltak ravenni hogy jelentsem fel de nincs bizonyitekom, NEM hivott ki mentot sem o maga elesztett ujra ! Tobbet soha fogorvos szamomra de maradt a problemam mint ahogy fentebb leirtam)

#fog #nyitott fog #gyokerlezeles #fogbel #gyulaldas #foghus.
2017. jan. 23. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Mielőbb menj fogorvoshoz, hogy kihúzzák azt a fogad, mert az egy góc a szervezetedben és más szervekben is problémát okozhat. Ha időben elmentél volna, akkor ki lehetett volna kezelni.

Ne tisztogasd magadnak, hanem menj el még ma fogászatra.

2017. jan. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!