Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha foghúzásnál nem szedek...

Ha foghúzásnál nem szedek antibiotikumot milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés

Mitralis prolapsusom van, gyűlölöm az antibiotikumot. Fáj tőle a hasam, gyomrom, és folyton hüvelygyulladást kapok tőle proiotikum és hüvelyflóra visszaállító mellett is.

Igaz, hogy kaphatok szívizom gyulladást? De akkor ennyi erővel fogmosáskor is kaphatok, ha megsértem a fogínyt...



2017. jan. 26. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel semmi bajod nem lesz, a biztonság kedvéért adják, hogy ha esetleg kirohad a szívbillentyűd és szívelégtelen leszel, akkor ne pereld rommá a fogorvosodat, hogy te tízmilcsis kártérítést kapjál.
2017. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a fogmosásnál az ínyed egy kis részét sérted meg, foghúzásnál meg ott tátong egy sűrűn erezett kráter... Ez olyan, mintha a térd lehorzsolását akarnánk hasonlítani egy felületesebb késszúráshoz.
2017. jan. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon gyulladt a fogad és ezért írta fel az orvos az antibiotikumot, akkor van esély rá, hogy nem hat az érzéstelenítés, és így nem lesz kellemes a foghúzás.
2017. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2-t kell bevennem húzás előtt, 1-et utána. Ez miért akadályozná meg a szívizomgyulladást?
2017. jan. 27. 12:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert a bejutó bacikat megöli az a kevés is, mivel nem egy kialakult gyulladást kezelnek, ahol hemzsegnek a bacik, hanem csak azt a párat próbálják kinyírni, amelyik akkor épp átkóricál a véredbe.
2017. jan. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Max egyet fogok bevenni a húzás előtt, többet nem vagyok hajlandó. Múltkor is kettőt vetetett be velem egyszerre, olyan has és gyomorgörcsöm lett mikor elkezdett felszívódni, hogy az csak na.
2017. jan. 27. 12:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Most jól kitolsz velünk. Miért nem a fogorvosod kérdezed meg? Tényleg.
2017. jan. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert pl. ez azt mondta, hogy nem is kell antibiotikum. Az előzőm csak úgy volt hajlandó húzni, ha bevettem.
2017. jan. 27. 13:56
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindkettő maszek.
2017. jan. 27. 13:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a mostani azt mondta, hogy ne vedd be, akkor nem kell, én sem szívesek szedek be antibiotikumot ha nem muszáj.
2017. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!