Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvos betömte az egyik...

A fogorvos betömte az egyik fogamat. Akkor nem fájt (nem túl nagy a tömés se), viszont most egyre jobban fáj. Ez normális, vagy menjek vissza hétfőn a dokihoz?

Figyelt kérdés
2017. jan. 27. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem normális.Mindenképp menj vissza,mert lehet hogy gyökérkezelésre lesz szükséged!
2017. jan. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát ez csodálatos lesz...

Jobb alsó 6-os fog amúgy...

Nade akkor milyen fájdalomcsillapítót vegyek ami hat is (nem 5percig)? Van itthon Dolgit, de ez egy kalap kaki. Max 1 óra a hatása. Vagy vegyek be egyszerre 3-4 szemet?

2017. jan. 27. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne vegyél be annyit egyszerre.Mivel úgy tudom ebből a patikában 800mgosat lehet kapni ,6óránként szabadna csak bevegyél belőle.Csak sajnos ez nem az erős fájdalmakra van kitalálva.

Ami használna az a Voltaren dolo.Xilox/csak az vényköteles/

2017. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na éppen találtam ampullás algopirint. Megittam.
2017. jan. 27. 22:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Bizonyos fájdalom teljesen normális a tömés után. Ezek jellegükben nyilallások, szurkálások. Ez az érzékenység akár egy hónapig is fennállhat.

Aggódnod akkor kell, ha a fájdalom kezd átváltani lüktető jellegűre. Ez az egyértelmű jele a fogbél károsodásának. Természetesen ha így érzed, akkor keresd fel a fogorvosodat.

Fájdalomcsillapító tekintetében én a Ketodexet ajánlánám. Vény nélkül kapható és fogfájásra egész jó.

2017. jan. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gyökérkezelte a fogat, de ha ráharapok, akár csak finoman egy darab kenyérre, akkor fáj mint az atom. Ha szívogatom, akkor is élesen fáj, valamint ha gondol egyet, akkor is elkezd sajogni. Remélem nem fogja kihúzni...
2017. febr. 5. 13:46
 7/7 anonim ***** válasza:
A nyomásra vlaó érzékenység fokozatosan fog elmúlni.
2017. febr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!