Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől függ hogy milyen fogszab...

Mitől függ hogy milyen fogszabályzóm lesz?

Figyelt kérdés

Tavasszal kapok állandót, és kicsit tartok tőle. Tudom hogy kinyomja mindenképp a számat, de láttam már olyat ami ilyen laposabb és nem annyira nyomja ki, és olyat is ami ilyen vastagabb és eléggé kinyomja.

Pl.:

[link]

És

[link]

(A képeket nézzétek, csak így tudtam most linkelni)



2017. jan. 31. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ a doki mivel dolgozik. Ha sztk alapon meg valószínű hagyományos fajtát kapsz.
2017. jan. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Melyik a hagyományos?
2017. jan. 31. 09:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Az alsó kép a hagyományos, gumikarikákkal rögzített. Az elsőn önligírozó készülék van.
2017. jan. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a második van és é is féltem ettől. De kellemes meglepetésemre nem nyomja ki a szám. Észre se lehet venni, hogy rajtam van, csak ha nevetek, akkor látszik.


Szóval nem nyomja ki mindenképp a szádat, nyugi :)

2017. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És mitől függ hogy kinyomja-e? Mert egyik ismerősömnek olyan van (2.) és eléggé kinyomja :/

Köszönöm a Válaszokat :)

2017. jan. 31. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!